Movies
Ratings
25
Fall in Love at First KissRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 4.0
RampantRated ★ 4.0