Movies
Ratings
35
The Lion KingRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 2.5