Titles you rated
BabygirlRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 4.5
Fruitvale StationRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
The ConversationRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 2.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Grand Maison ParisRated ★ 2.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5