Series
Ratings
21- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
- TRICK Shinsaku Special 2Rated ★ 5.0
Dating: What's it like to be in love?Rated ★ 3.0- TRICK Shinsaku SpecialRated ★ 4.5
Brothers and SistersRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
Perfect WomanRated ★ 3.0
RookiesRated ★ 3.0- Basically NiceRated ★ 3.0
- Flower For AlgernonRated ★ 3.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 3.5- Long Love LetterRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
WATER BOYSRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 3.5
24Rated ★ 3.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 4.0