Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
A Brighter Summer DayRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Le printempsRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Homecoming: A Film by BeyoncéRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Little Shop of HorrorsRated ★ 3.5
Paris is BurningRated ★ 3.5
Every BodyRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5