Movies
Ratings
614
The Best OfferRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.5
SwallowRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 2.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
BorderRated ★ 4.5
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.0