Series
Ratings
151
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.0
- 나루토 5기Rated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5