Movies
Ratings
196
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
PadakRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0