Titles you rated
ContagionRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 1.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Robot & FrankRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.0
Inside meRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5