Titles you rated
Fist of the North StarRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0