Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 2.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Tastefully YoursRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
The Sex Lives of College Girls Season 3Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0