Movies
Ratings
656
The World of LoveRated ★ 4.0
People and MeatRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Still WalkingRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Annie HallRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5