Titles you rated
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5