Titles you rated
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0