Series
Ratings
28
My MisterRated ★ 5.0
MRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 2.0
Miss RipleyRated ★ 2.0
Vampire ProsecutorRated ★ 1.0
GhostRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
RememberRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5