Movies
Ratings
56- DreamRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 2.5
Killing RomanceRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5