Series
Ratings
13
ChernobylRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 2.0- DamoRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5