Titles you rated
AnoraRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5