Titles you rated
The Berlin FileRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5