Movies
Ratings
70
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 2.5
BraveRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 1.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
Beware the GonzoRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5