Movies
Ratings
70
InceptionRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5