Series
Ratings
30
ERASEDRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0