Movies
Ratings
243
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
PadakRated ★ 2.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.0
The VillagersRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.5
VacationRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
PolarRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
OtherLifeRated ★ 2.0