Movies
Ratings
777
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- The First RideRated ★ 1.0
WeaponsRated ★ 3.5
BossRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
IslandsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.0
- Murder ReportRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0