Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0