Movies
Ratings
866
A Good Lawyer s WifeRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 1.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 2.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.5