Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Hot BloodedRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 0.5