Series
Ratings
29
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Z NationRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5