Titles you rated
Blades of GloryRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
Blood RainRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Fortune SalonRated ★ 3.0