Movies
Ratings
484
VeteranRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Long Way HomeRated ★ 2.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.5
Supermonkey ReturnsRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0