Series
Ratings
47
SignalRated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
MidasRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5