Movies
Ratings
950
Dino TimeRated ★ 3.5
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 2.5
When I Turned NineRated ★ 3.0
SopyonjeRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
Basic InstinctRated ★ 2.5
MiseryRated ★ 2.5
BladeRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 2.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 2.5
The Scorpion KingRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 2.5
Transporter 2Rated ★ 2.0
PushRated ★ 2.5