Series
Ratings
12
Beethoven VirusRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.5
PastaRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0