Titles you rated
FrankensteinRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
CollateralRated ★ 5.0
6 UndergroundRated ★ 5.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 5.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Antarctic JournalRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 5.0