Movies
Ratings
138
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Lorenzo's OilRated ★ 4.0
RentRated ★ 5.0
Our SunhiRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.5