Series
Ratings
107
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Escape ArtistRated ★ 5.0
Paradise RanchRated ★ 1.5
Rules of LoveRated ★ 1.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.0
Still 17Rated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.0
They Kiss AgainRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 4.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
North & SouthRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.5