Titles you rated
In TimeRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5