Series
Ratings
71
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Camping ClubRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
TomatoRated ★ 5.0- BossRated ★ 4.5
The Snow QueenRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5