Movies
Ratings
325
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
PietaRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
The Magic HourRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0