Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Invincible Season 3Rated ★ 4.0
Invincible Season 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Fallout Season 1Rated ★ 3.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Yakitori: Soldiers of MisfortuneRated ★ 2.5
OnimushaRated ★ 2.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
High ScoreRated ★ 3.0
Neymar: The Perfect ChaosRated ★ 3.0