Movies
Ratings
258
Despicable MeRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
StokerRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
BackdraftRated ★ 4.0