Titles you rated
Spring DayRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 2.0
My Sweet CityRated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 3.0
All About My RomanceRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 1.0- You Are My DestinyRated ★ 1.0
- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.5
Hogu's LoveRated ★ 5.0
JumongRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 1.0
You're BeautifulRated ★ 0.5
Five EnoughRated ★ 2.5