Movies
Ratings
124
FrozenRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 0.5
OkjaRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 1.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 0.5
TwentyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0