Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
About FamilyRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
The AfterRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5