Titles you rated
Bungou to Alchemist: Shinpan no HagurumaRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5