Titles you rated
Alone in LoveRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 2.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0