Movies
Ratings
509
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0