Movies
Ratings
315
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
A Dog's JourneyRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5