Movies
Ratings
326
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Ashes of TimeRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
SunshineRated ★ 3.5
Ashes of Time ReduxRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
The Tree of LifeRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
DriveRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0