Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0